Dünyanın gözü önünde aldatılmış, ihanet yuvasını yıkmıştı: Mutluluğu kendinden yaşlı kocasında buldu

İHANETİ İNKÂR EDECEK HALLERİ BİLE KALMADI
Çünkü gizlice çekilen o fotoğraflar büyük bir ihaneti, kuşkuya yer bırakmayacak halde gözler önüne seriyordu. Yani olaya karışanların tezleri reddedip “yanlış anlaşıldık” diyebilecekleri tek bir nokta bile yoktu. 

Dönemin en ünlü genç yıldızlarından biri ile başrolünde yer aldığı filmin yönetmeni, gözlerden uzak olduğunu sandıkları bir köşede, kendilerinden geçmiş bir formda aşk ateşine kapılmıştı.

Eğer her ikisi de hayatlarını diğerleriyle paylaşmıyor olsaydı, bu imajlar “film setinde bir aşk doğdu” diye yorumlanır ve bir müddet sonra da tesirini yitirirdi.

Oysa durum apayrıydı. Sinemasında başrol verdiği genç yıldızla birlikteliği, inkar edilemeyecek formda ortaya çıkan direktör evliydi. Üstelik çocukları bile vardı. 

Onun, yasak bağa girerek karısını aldattığı genç oyuncu da yeniden kendisi üzere ünlü bir meslektaşıyla çok büyük bir aşk yaşıyordu. Durum bu türlü olunca da ihanetin imajları yeri yerinden oynattı.

ALDATILAN EŞ, MEMNUNLUĞU KENDİSİNDEN HAYLİ YAŞLI İKİNCİ EŞİNDE BULDU
Ama ortadan yıllar geçti… O ihanet nedeniyle yuvası yıkılan direktörün karısı kendine yeni bir yol çizdi.

Bunun öncesinde kendisini aldatan kocasından çok büyük bir intikam aldı. Sonra da aldatılan o hoş bayan yine evlendi.

Üstelik de artık genç yani kendine yakın yaşta bir eşi yok. Bu sefer tercihini kendisinden yaşça büyük bir eşten yana kullandı ve görünüşe nazaran de pek keyifli bir formda hayatını sürdürüyor.

KİMSE GÖRMÜYOR SANDILAR… ANCAK KÖTÜ YAKALANDILAR
O periyotta mevzuyu yakından takip edenler hangi “aşk dörtgeninden” kelam ettiğimizi çoktan anladı: Alacakaranlık (Twilight) serisiyle şöhrete ulaşan Kristen Stewart, tıpkı serideki rol arkadaşı Robert Pattinson, evli ve çocuklu direktör Rupert Sanders ve model eşi Liberty Ross.

Kristen Stewart, direktörlüğünü Rupert Sanders’ın üstlendiği Snow White and the Huntsman isimli sinemada rol aldığı sırada ikili ortasında bir yakınlaşma doğdu. Sette başlayan bu yakınlık yasak bir aşka dönüştü kısa müddette. 

Sanders ve Stewart bunu evvelce bâtın tuttu. Lakin bir gün kimsenin kendilerini görmediğini sandıkları bir yerde romantizm yaşarken paparazziler onları yakaladı.

Onlar dünyayı unutmuş bir haldeyken çekilen fotoğrafları o periyotta büyük gürültü kopardı. İkisi de bu alakayı inkar edemedi, zira imgeler çok netti. Kabullenmekten diğer yapacakları bir şey yoktu. Yalnızca hayatlarındaki bireylerden ve herkesten özür dilediler.

AFFETTİ LAKİN MÜNASEBET YÜRÜMEDİ: Kristen Stewart o devirde birlikte olduğu Robert Pattinson ile kısa bir ayrılık yaşadı. Sonra Pattinson onu affetti, tekrar bir ortaya geldiler. Ancak bağlantı yürümedi, ikisi de kendi yollarına gitti.

ONLAR EVLİ VE ÇOCUKLUYDU… BOŞANMALARI UZUN SÜRDÜ: Stewart ile Pattinson evli olmadıkları için onların cephesinde olay daha kısa müddette kapandı. Fakat karısına ihanet eden Rupert Sanders için durum o denli olmadı. Eşi Liberty Ross ile uzun süren bir boşanma davası yaşadılar. Bu sürecin sonunda onlar da yollarını ayırdı.

ARALARINDA BİR JENERASYON FARK VAR ANCAK… 
Hatta ihanete uğrayan Liberty Ross, kendine yeni bir yuva bile kurdu. Sanders ile evliliğinden iki çocuk annesi olan Ross, 2002 ile 2014 ortasında süren bu birlikteliği resmen bitirdikten iki yıl sonra Jimmy Iovine ile evlendi.

Şu an 44 yaşında olan model Liberty Ross ile 70’indeki kocası Jimmy Iovine ortasında bir kuşak fark var.Ama görünüşe nazaran evlilikleri çok âlâ gidiyor. Bir öbür deyişle Liberty Ross, genç kocasında yani Rupert Sanders’ta bulamadığı memnunluğu kendisinden hayli yaşlı olan Iovine’de buldu.

Tam yedi yıldır evli olan Ross ve milyarder iş insanı Iovine, geçtiğimiz günlerde Londra’nın Notting Hill bölgesinde çıktıkları bir öğlen yemeğinde görüntülendiler.

MUTLULUKTAN UÇUYORLAR
İkili öylesine sevinçliydi ki yolda onları görenler de gülümsemekten geri kalmadı. Çift, sokakta birbirlerine sarılarak yürüdü. Tekrar o sırada da keyifli sohbetlerini sürdürdü.

Ardından bir kafede oturdular ve yemeklerini yediler. Fotoğrafçıların kendilerini görüntülemesine bile aldırmayan çift daha sonra kalkıp günün geri kalanına devam etmek için yola koyuldu.

İKİNCİ EŞİ HEM ÜNLÜ HEM VARLIKLI
Liberty Ross’un birinci kocası ünlü ve zengindi. Lakin şu anda evli olduğu Jimmy Iovine ondan daha varlıklı.

Plak şirketi yöneticisi olan Iovine en çok Interscope Records’ın kurucu ortaklarından biri olarak tanınıyor. Vicky Iovine ile iki kere evlenip boşanan iş beşerinin bu evlilikten dört tane çocuğu bulunuyor.

Yeni eşi Jimmy Iovine varlıklı olmasına güçlü lakin Liberty Ross’un da hatırı sayılır bir serveti var. Kendisine ihanet eden direktör Rupert Sanders’a bunun bedelini hayli ağır bir halde ödetmişti Liberty Ross. Sonuç olarak da çok yüklü bir tazminat aldı. 

İHANETİN BEDELİ AĞIR OLDU: İKİ TANE ESKİ ARABASI GÜÇ KURTARDI
Yönetmen Sanders, sinemasının oyuncusu Kristen Stewart ile aldattığı karısına boşanırken dört tane lüks malikane verdi. Ayrıyeten ayda 23 bin sterlin nafaka ödemeyi de kabul etti.

Ama bununla da kalmadı. Boşanma sırasında mahkeme Rupert Sanders’ın sinemalarından elde ettiği gelirin bir kısmını da iki çocuklarının bakımı için Liberty Ross’a aktarmasına karar verdi.

Sanders, velayeti annelerine verilen iki çocuğunun eğitim ve sıhhat harcamalarının yüzde 75’ini ödemeyi de kabul etti.

Bu duruşma sonucunda Sanders’ın elinde Malibu’da bir mesken, 1970’lerden kalma bir minibüs ve 2002 model diğer bir araba kaldı yalnızca. 

‘HATA YAPMAZSAM HAYATIMIN HEYECANLI OLMASINI NASIL BEKLERİM!’
Rupert Sanders bütün bu olup bitenlerin akabinde verdiği bir röportajda “Hayatta ne olacağını bilemezsiniz. Her köşede beklenmedik bir şey olabilir. Hayat böyle” demişti. Akabinde da her ne olursa olsun yola devam etmek gerektiğini eklemişti.

Sanders bu mevzuda kelamlarını şöyle sürdürmüştü: ” Herkes yanılgı yapar. Daha fazla kusur yapacağım, şayet yanılgı yapmazsam hayatımın heyecanlı olmasını bekleyemem.”

Fakat tıpkı röportajda karısını aldattığı ve ailesine acı çektirdiği için üzgün olduğunu söylemeden de geçmedi Sanders. “Aileme yaşattığım acılar beni çok üzüyor. Hoş karım ve çocuklarım bu dünyada sahip olduğum tek şey. Onları tüm kalbimle seviyorum. Bunu birlikte atlatabilmek için dua ediyorum” demişti.

Karısını aldatan Rupert Sanders, onları sevdiğini ve birlikte bu zorluğun üstesinden gelmeyi umduğunu söylese de karısı onu affetmedi. İkisi de kendi yollarında yürüyor artık. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir